Po maturite rovno k nám

Prijímačky na vysokú nevyšli, a čo teraz?

Možno ste sa nedostali na svoju vysnívanú školu, čo bude ďalej? Vyberte si jeden z troch programov v štúdiu BBA, ktorý absolvujete počas deviatich mesiacov, a po ktorom môžete nastúpiť na vysokú. Štúdium Vám rozšíri prehľad v danej oblasti a udrží Vaše študijné návyky v bdelosti, môže navyše zvýšiť aj Vaše šance na prijatie na univerzitu.

Voliť môžete z troch programov:

  • Základy managementu
  • Marketing a PR
  • Riadenie ľudských zdrojov

Zo školy rovno do práce

Rýchly prechod pre čerstvých absolventov môže byť často šok, niekoľko veľkých zmien v krátkom úseku. Manažérske štúdium Vás postupne pripraví na prechod medzi školou a zamestnaním, navyše zvýši Vaše šance na úspech a kariérny rast. 

Študijný program je vždy zložený zo šiestich predmetov a tie sú rozdelené do dvoch semestrov. Predmety sa potom ďalej delia na tri povinné a tri voliteľné, ktoré študent volí podľa vlastného uváženia podľa svojho zamerania, záujmov a cieľov. Výstup každého predmetu je postupová práca a celé štúdium je zakončené záverečnou prácou. Študent môže teda aj počas semestra spolu so štúdiom bez problémov pracovať alebo sa venovať iným záujmom. 

Zvoľte Cardiff Academy pre kvalitné štúdium BBA a získajte konkurenčnú výhodu.


Informace o studiu BBA