Doctor of Business Administration

Programy DBA

Ponuka programov DBA

Študijný program DBA je najvyššou možnou formou manažérskeho vzdelávania, ktorá je celosvetovo uznávaná.  

Štúdium cieli na rozvoj nadobudnutých znalostí z predchádzajúceho štúdia či manažérskej praxe a kladie dôraz na efektívne strategické rozhodnutia potrebné pre vrcholových manažérov. Absolvent je schopný hľadať nové inovatívne postupy pri riešení nečakaných situácií a prispieť tak k úspechu vašej spoločnosti.

Študijný program je zložený z 8 predmetov, ktoré sú rozdelené do 2 semestrov. Predmety sú rozdelené na povinné a voliteľné - 4 predmety sú dané vybraným odborom, 4 si študent vyberá podľa svojho zamerania, záujmov a odbornosti. Výstupom každého povinného predmetu je postupová práca a každého voliteľného predmetu test. Štúdium je zakončeno spracováním záverečnej práce a jej následnou obhajobou.

 

Programy DBA

Marketing a komunikácia

Leadership

Executive management

  • Rozvoj pokročilých schopností a zručností
  • Schopnosť improvizácie a hľadania inovatívnych riešení
  • Najvyšší možný manažérsky titul

KONTAKTUJTE ŠTUDIJNÉ ODDELENIE

Na Folimance 2155/15, 120 00 Praha

info@cardiffacademy.cz
+420 601 501 114

Navštívte nás na

Kontaktujte nás

Moderný spôsob štúdia
Časová flexibilita
Online knižnica zadarmo
Lektori
Cardiff Academy ponúka svojim študentom novú formu štúdia, ktorá prebieha iba online. Online štúdium je rovnocennou alternatívou k prezenčnému vzdelávaniu, ktoré umožňuje štúdium kdekoľvek a kedykoľvek.
Štúdium je možné začať kedykoľvek v priebehu celého roka. Výučba prebieha online a je iba na vás, kedy sa mu budete venovať, poskytuje vám tak 100% flexibilitu. Vysnený titul tak zvládnete získať bez komplikácií v súzvuku s prácou, rodinou i priateľmi..
Bonusom na štúdium, je pre každého študenta prístup do online knižnice, ktorá obsahuje viac ako 8.500+ titulov.
Náš lektorský tím sa skladá zo skúsených odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami nielen zo sveta biznisu. Lektori sú študentom k dispozícii nielen pre konkrétne učivo, ale aj pre diskusie z praxe.

Prečo študovať u nás?

Cardiff Academy vychádza zo skúseností prestížnych zahraničných univerzít a nadväzuje na modernú formu vzdelávania. Vďaka úzkej spolupráci s množstvom škôl, univerzít a vzdelávacích inštitúcií, ponúka modernú a vysoko efektívnu formu vzdelávania. Školstvo a samotné vzdelávanie ako také zaznamenáva v dnešnej dobe dynamický vývoj a určité profesie majú povinnosť celoživotného vzdelávania. V mnohých prípadoch však prevláda osobná potreba rozvoja, zvýšenie kvalifikácie a odbornosti.

Štúdium je vstupenkou a mnohokrát tiež podmienkou na dosiahnutie vyšších manažérskych pozícií. Cardiff Academy je určená pre všetkých, ktorí chcú udržať krok s najnovšími trendmi v odbore a chcú stále zvyšovať svoj osobný potenciál.

 

 

Do nášho vzdelávania dali dôveru:

bonami
deloitte
dr.max
forbes
makro
pilsner
pilulka.cz
refresher
seznam.cz
shoptet
sme
Zvoľte kvalitné štúdium Cardiff Academy pre štúdium DBA a získajte konkurenčnú výhodu.


Prihláška