Napísali o nás

Štúdium MBA program HR management – buďte špecialistom

Chcete sa stať špecialistom v odbore pri vedení ľudí? Spoznajte lepšie sami seba aj ostatných a pripravte sa na prácu so zamestnancami. Manažment ľudských zdrojov alebo management Human Resources vám odovzdá skvelé metódy personálnej práce. Marketing, andragogiku aj prijímacie pohovory budete mať v malíčku. HR je odbor, ktorý sa stále vyvíja. Štúdium MBA program HR manažment je stávkou na istotu.

Celý článok
10 unikátnych vlastností vedúcich osobností

Na manažérskych postoch alebo vo vedení firmy potrebujete získať vlastnosti, ktoré z vás urobia rodeného vodcu. Pokiaľ vám neboli dané do vienka, s trochou sebadisciplíny a úsilia si ich dokážete aj vypestovať. Pokiaľ bojujete s neistotou, uvedomte si, že nikto nie je perfektným manažérom od prvého dňa svojej funkcie.


Celý článok
3 tipy, ako v dnešnej dobe uspieť na poli manažérskom

Trh práce sa v posledných dvoch rokoch mení a dobrý manažér by s ním mal vedieť držať krok. K zmenám prispieva zrýchlená doba, digitalizácia, premenlivo silnejúce a poľavujúce pandémie COVID-19, medzinárodné vzťahy a situácie, ale aj vnímanie „práce“ samotnými zamestnancami i zamestnávateľmi.


Celý článok
Ako úspešne investovať v čase rastúcej inflácie?

Medzinárodná situácia spolu s rastúcou ekonomickou krízou nás stavia do situácie, keď je nutné sa zamyslieť nad správnym investovaním voľných finančných prostriedkov tak, aby sa do budúcnosti zhodnotili. Spoľahlivým riešením je investovať predovšetkým do seba samého a svojho vzdelania. 

Celý článok
Štúdium MBA Real Estate pre úspech v oblasti realít.

Zvýšené nároky na realitných maklérov udáva nielen zákon, ale aj doba, v ktorom sa v tomto odvetví pohybujete. Jednoduchú orientáciu na realitnom trhu a aktuálne informácie získate vďaka zvýšeniu kvalifikácie. Štúdium MBA programu Real Estate vás naučí pohybovať sa na realitnom trhu s ľahkosťou motýľa a silou dravej šelmy.


Celý článok
Štúdium MBA pre dokonalý management v zdravotníctve.

Management a marketing býva v zdravotníctve často zanedbávanou oblasťou, najmä v súkromnej lekárskej praxe v rôznych odborností. Cieľom každého lekára je však kvalitne liečiť. Práve preto predsa medicínu študoval a jeho práca ho napĺňa, pretože v nej vidí zmysel. Na zvládnutie administratívy a riadenia firmy je potrebné ďalšie štúdium. Prečo staviť na štúdium MBA programu Management v zdravotníctve?

Celý článok