Napísali o nás

Štúdium MBA program HR management – buďte špecialistom.

Chcete sa stať špecialistom v odbore pri vedení ľudí? Spoznajte lepšie sami seba aj ostatných a pripravte sa na prácu so zamestnancami. Manažment ľudských zdrojov alebo management Human Resources vám odovzdá skvelé metódy personálnej práce. Marketing, andragogiku aj prijímacie pohovory budete mať v malíčku. HR je odbor, ktorý sa stále vyvíja. Štúdium MBA program HR manažment je stávkou na istotu.

Celý článok
10 unikátnych vlastností vedúcich osobností.

Na manažérskych postoch alebo vo vedení firmy potrebujete získať vlastnosti, ktoré z vás urobia rodeného vodcu. Pokiaľ vám neboli dané do vienka, s trochou sebadisciplíny a úsilia si ich dokážete aj vypestovať. Pokiaľ bojujete s neistotou, uvedomte si, že nikto nie je perfektným manažérom od prvého dňa svojej funkcie.


Celý článok
3 tipy, ako v dnešnej dobe uspieť na poli manažérskom.

Trh práce sa v posledných dvoch rokoch mení a dobrý manažér by s ním mal vedieť držať krok. K zmenám prispieva zrýchlená doba, digitalizácia, premenlivo silnejúce a poľavujúce pandémie COVID- 19, medzinárodné vzťahy a situácie, ale aj vnímanie „práce“ samotnými zamestnancami i zamestnávateľmi.


Celý článok
Ako úspešne investovať v čase rastúcej inflácie?

Medzinárodná situácia spolu s rastúcou ekonomickou krízou nás stavia do situácie, keď je nutné sa zamyslieť nad správnym investovaním voľných finančných prostriedkov tak, aby sa do budúcnosti zhodnotili. Spoľahlivým riešením je investovať predovšetkým do seba samého a svojho vzdelania. 

Celý článok
Štúdium MBA Real Estate pre úspech v oblasti realít.

Zvýšené nároky na realitných maklérov udáva nielen zákon, ale aj doba, v ktorom sa v tomto odvetví pohybujete. Jednoduchú orientáciu na realitnom trhu a aktuálne informácie získate vďaka zvýšeniu kvalifikácie. Štúdium MBA programu Real Estate vás naučí pohybovať sa na realitnom trhu s ľahkosťou motýľa a silou dravej šelmy.


Celý článok
Štúdium MBA pre dokonalý management v zdravotníctve.

Management a marketing býva v zdravotníctve často zanedbávanou oblasťou, najmä v súkromnej lekárskej praxe v rôznych odborností. Cieľom každého lekára je však kvalitne liečiť. Práve preto predsa medicínu študoval a jeho práca ho napĺňa, pretože v nej vidí zmysel. Na zvládnutie administratívy a riadenia firmy je potrebné ďalšie štúdium. Prečo staviť na štúdium MBA programu Management v zdravotníctve?

Celý článok
Celoživotné vzdelávanie ako cesta k splneným snom.

Vzdelávanie je celoživotný proces, ktorý opustením školských lavíc a univerzitných posluchární ani zďaleka nekončí. V každej profesii sa musíte vedieť rýchlo prispôsobiť okolnostiam, predpisom a požiadavkám, rýchlo pojať informácie a osvojiť si nové technológie. S postupom na kariérnom rebríčku si treba rozširovať a prehlbovať znalosti získané v škole i praxi.  


Celý článok
3 tipy, ako v dnešnej dobe uspieť na poli manažérskom.
 
Trh práce sa v posledných dvoch rokoch mení a dobrý manažér by s ním mal vedieť držať krok. K zmenám prispieva zrýchlená doba, digitalizácia, premenlivo silnejúce a poľavujúce pandémie COVID- 19, medzinárodné vzťahy a situácie, ale aj vnímanie „práce“ samotnými zamestnancami i zamestnávateľmi.


Celý článok
Sebavzdelávanie alebo 5 tipov, ako sa stať úspešným manažérom.

Preč sú doby, kedy deti chceli byť kozmonautom alebo princeznou. Dnes je sen hociktorého teenagera a následne aj absolventa vysokej školy iný. Stať sa úspešným manažérom! A ako obyčajne toto prianie znie, tak náročnejšie je si ho splniť. Nie snáď to byť manažérom. Ale byť úspešným manažérom.


Celý článok
Atraktívne vzdelávanie špičkových manažérov.
 
Ak uvažujete nad vzdelaním v oblasti manažmentu, ktoré vedú špičkoví lektori, a ktoré je zamerané na prepájanie teórie s praxou, neprehliadnite programy MBA.
Celý článok
Štúdium MBA program Strategický management – ​​majte stratégiu v malíčku.

Aj keď sa to na prvý pohľad asi nezdá, strategické rozhodovanie a určovanie stratégie je veľmi dôležitou súčasťou v podnikateľskom prostredí. Pokiaľ sa na stratégiu pozeráte z nesprávneho uhla pohľadu, len z jedného, ​​alebo ju dokonca vôbec nemáte, môžete veľmi stratiť. 


Celý článok
5 tipov, ktoré robia manažérov úspešnými. Vyskúšajte štúdium MBA.
 
V každej spoločnosti platí určitá hierarchia, ktorá udržuje všetky procesy tak, aby bežali hladko a bez problémov. Veľkú zásluhu na tom majú najmä manažéri. Ich práca je pre firmu nesmierne dôležitá. Na dobrej organizácii totiž závisia výsledky.


Celý článok
Finančný management a poradenstvo? Titul MBA z vás urobí profesionála.

Premýšľate, či je naozaj dobrý nápad investovať svoje finančné prostriedky do vzdelania a či sa vám táto investícia vráti? To, čo máte v hlave, vám nikdy nikto nevezme. Neváhajte a vzdelávajte sa.


Celý článok
Vzdelávanie manažérov v zdravotníctve má obrovský význam.
 
Zdravotníctvo je zložitý odbor, ktorý si žiada mnoho síl a trpezlivosti. Zdravotné sestry a lekári často pracujú do vyčerpania, a inak tomu nie je ani u manažérov, ktorí v takomto odbore odvádzajú dôležitú prácu. 


Celý článok