Podmienky prijatia

Podmienky pre prijatie sa líšia v závislosti od zvoleného študijného programu. Ponúkame vzdelávacie programy pre absolventov stredných škôl, pre uchádzačov s už dokončeným vysokoškolským vzdelaním, pre uchádzačov zaoberajúcich sa skôr praxou, až po podnikateľov a top management.

 
  • Podanie prihlášky je nezáväzné a zadarmo
  • Na štúdium prijímame bez prijímacích skúšok

MBA

Podmienky prijatia

Pre prijatie na štúdium MBA je potrebné vysokoškolské vzdelanie I. stupňa, teda bakalárske. Pre tých, ktorí majú dostatočnú prax v odbore však máme výnimku, pokiaľ svoje manažérske skúsenosti doložíte, môže Vám byť požiadavka odpustená.

BBA

Podmienky prijatia

Na štúdium BBA Vám bude stačiť maturitné vysvedčenie. Štúdium BBA je teda vhodné aj pre čerstvých absolventov, ktorým môže pomôcť v prvých krokoch do sveta biznisu.

DBA

Podmienky prijatia

Pre tých, ktorí nemajú nikdy dosť a chcú získať najvyšší stupeň manažérskeho vzdelania, je vhodné štúdium DBA. Podmienkou pre prijatie je ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa a spolu s ním aspoň päť rokov praxe na manažérskej pozícii.

LLM

Podmienky prijatia

Študijné programy LLM sú určené predovšetkým pre uchádzačov, ktorí už majú vzdelanie v oblasti práva dokončené a chcú svoje znalosti prehĺbiť. Na prijatie Vám stačí I. stupeň vysokoškolského vzdelania, teda bakalársky titul alebo trojročná prax na manažérskej pozícii.

Do nášho vzdelávania dali dôveru:

bonami
deloitte
dr.max
forbes
makro
pilsner
pilulka.cz
refresher
seznam.cz
shoptet
sme